Це приватна веб-сторінка, доступна тільки по особистому запрошенню. Інформація конфіденційна і не може бути скопійована або передана третім особам без згоди автора. Дякую за розуміння та дотримання.

Концепція Програми 'Leleka'

Розв'язувана проблема: забезпечення житлом разом із створенням робочих місць

Внаслідок бойових дій в Україні тисячі будівель знищено та пошкоджено, зруйновано міські комунікації та дороги. Мільйони громадян втратили дах і змушені були залишити місця свого проживання. Багато хто з них став біженцями як в Україні, так і в сусідніх державах.

Для відновлення країни першочерговими завданнями є забезпечення людей житлом, створення інфраструктури, розвиток бізнесу та створення нових робочих місць.

Пропонується комплексна довгострокова програма виробництва, постачання, збирання та здачі під ключ житлових котеджів модульної конструкції. Реалізацію програми планується здійснити на основі міжнародного співробітництва та довгострокового інвестування.

Особливості Програми

Цілі

 • забезпечення житлом якомога більшої кількості людей/сімей у найкоротші терміни;
 • створення умов для повернення біженців та переміщених;
 • відкриття нових робочих місць для мешканців поселень;
 • створення умов соціокультурного зростання.

Не-Профітний Підхід

Ініціатори та керівники програми працюють на некомерційній основі. Некомерційні організації, створення яких необхідно, будуть здійснювати повний контроль над усіма сторонами, які беруть участь у програмі.
Такий підхід забезпечує підвищену прозорість та ефективність справи: від замовлення – до вручення ключа в руки конкретної сім’ї.

Кооперація

Програма Leleka об’єднує основних учасників в Україні та Канаді на початковому етапі. Вона відкрита та запрошує до співпраці всі зацікавлені сторони по всьому світу.

Комплексність

Пропонується утворювати поселення по 100 – 300 котеджів з повною інфраструктурою для довгострокового комфортного та безпечного проживання людей.

Інклюзивність та Доступність

Програма призначена для всіх людей, хто бажає отримати житло та не передбачає жодних обмежень за жодними ознаками.
Основними бенефіціарами нашої програми є: жінки з дітьми та жертви бойових дій. Програма підтримує громади через зміцнення кооперативного руху, розвиток та просування взаємодопомоги.

Передбачається налагодити складання котеджів із уніфікованих модулів. Уніфікація відбивається на вартості та швидкості виконання замовлень. Програма створює умови доступності житла людям з низьким рівнем доходів.

Планується комплектація як уніфікованих модулів для проживання людей, так і для виробничих, адміністративних та соціокультурних цілей.

Фінансування

Передбачено довгострокове інвестування та кредитування з гарантією повернення інвестицій. Програма розрахована на отримання довгострокового фінансування від урядів та інвестиційних фондів.

Довгострокове Зростання

Будиночки, що виробляються і встановлюються, незважаючи на їх модульність, призначені для тривалого комфортабельного проживання.

Програма Leleka має потенціал для глобального довгострокового зростання.

Комфортабельне Проживання

Котеджі задовольняють усім вимогам сучасного житла:
Розселення сімей не нижче за норми соціального житла.
Наявність електрики, опалювальної системи, водопостачання, каналізації.
Проектні рішення котеджів будуть розроблені за спільною участю заінтересованих сторін.

Спільнота - Розвиток Громад

Об’єднання людей, які мешкають на території селища. Спільнота може і повинна, відповідно до законодавства України, формувати власне самоврядування, яке вирішуватиме спільні завдання: розвиток інфраструктури; забезпечення обслуговування; захист території та житла, розвиток малого бізнесу тощо. Це натуральна багатоцільова кооперація.
Окрім житлових будиночків передбачаються спеціалізовані приміщення, виконані із стандартних модулів для адміністративних, соціально-культурних та виробничих цілей, які використовуватимуться територіальними громадами.

Створення Робочих Місць

Так як програма природно об’єднує людей (кожне поселення – це самостійний кооператив), то кооператив конкретного поселення спільно з Програмою Leleka і Територіальною Громадою відкривають і розвивають робочі місця насамперед для членів даного поселення.
Проектування поселення включатиме планування розвитку малого бізнесу, необхідного жителям селища (we Know-How).

Бачення Майбутнього Зростання

Від першого поселення – пілотного проекту до масового кооперативного руху на території України, Програма Leleka передбачає пройти великий шлях розвитку.
Ринок модульного житла нескінченний. Десятки і навіть сотні тисяч сімей чекають на наші дії в Україні зараз. Потім, після успіху в Україні, ми будемо готові розширюватися на інші регіони та країни, щоб допомогти людям із житлом та роботою – за образом та подібністю.
Швидкість руху залежить від активної участі зацікавлених сторін, масштабу інвестицій та досягнутих виробничих та будівельних потужностей.

План Дий

 • Розвиток Програми ‘Leleka’
 • Отримання заявок і намірів від ОTГ

Робота з територіальними громадами як потенційними замовниками.

 • Пілотний Проект

Пробна реалізація – 10-25 модульних будиночків на території обраної громади.

 • Зобов’язання та Гарантії Повернення

Для успішної та прискореної реалізації Програми потрібне отримання угоди про повернення довгострокових інвестицій. Очікуються зобов’язання від територіальних громад як основних замовників, а також гарантій Уряду України.

 • Робота з Виробниками та Забудовниками

Вибір виробників та будівельників для виробництва, постачання, інженерної підготовки територій, підключення комунікацій та монтажу модульних будинків.

 • Джерела Фінансування

Визначити, хто у Канаді та/або інших країнах готовий фінансувати програму на умовах довгострокового кредиту із гарантією повернення.

i. Уряд Онтаріо;
ii. Уряд Канади;
iii. Приватні Інвестори та Організації;
iv. Урядові організації та інвестиційні фонди інших країн (USA, Great Britain, Germany, Japan, etc.).

Як Керуючий ФОНД ми звертаємося не з проханням благодійної допомоги, а з пропозицією брати участь у Програмі. Гроші, виділені будь-яким урядом, за згодою сторін можуть залишатися і працювати в економіці відповідної території.

Важливим моментом є те, що це не урядова справа, а ініціатива бізнес-спільноти: сьогодні ми допомагаємо, а завтра отримуємо дохід і разом із ним прибуток. Такий наш підхід має викликати повагу у цей непростий час та підвищену увагу як з боку інвестиційних фондів, так і урядових структур.

 • Планування, Організація та Запуск Програми

Ми плануємо та ведемо роботу щодо прискореної реалізації Програми.

Зробимо Україну Східноєвропейським тигром і наш світ краще... Разом!

Зустріч автора Програми з Президентом Зеленським під час Канадсько-Українського Бізнес-Саміту у Торонто. Програма Leleka є вкладом у відновлення та розвиток України.

Це приватна веб-сторінка, доступна тільки по особистому запрошенню. Інформація конфіденційна і не може бути скопійована або передана третім особам без згоди автора. Дякую за розуміння та дотримання.

© 2022 ZEIR Systems Inc. All rights reserved.

Already have an account?

Login to your personal account

Sign up

Select the directions that interest you.

What category of community members do you consider yourself to be? There may be several answers.

Username*
Your name*
Your Email*
Password*
Repeat password*